Біблія українською – Боже слово на рідній мові

11.02.2020 0 Автор Адміністратор
Біблія українською – Боже слово на рідній мові

Християнський інтернет-магазин «Логос» пропонує купити біблію для дорослих та дітей за доступними цінами. Ми відібрали для вас ретельно виготовлені, якісні книги на кожен випадок життя. Святе писання представлене як в форматі для щоденного використання, так і ексклюзивними виданнями доречними для подарунку з особливої нагоди (до хрещень, першого причастя, жесту подяки та тощо).

Біблія для дітей та дорослих: обирай улюблену книгу

Біблія, купити яку вам пропонує інтернет-магазин «Логос» — це підручник віри, надії та любові, котрий кожен українець повинен мати в своєму будинку. На сторінках книги ви знайдете відомості про засади християнського життя.

Біблія у сучасному перекладі навчить вас по справжньому християнським людським відносинам та поведінці. Віддаючи перевагу представленим нами виданням, ви можете гарантовано розраховувати на наступні переваги:

  • Якісний зміст. Біблії українською була виготовлена за допомоги поліграфічних підприємств за участі знаних християнських мовознавців, що змогли точно відтворити зміст святого письма.
  • Різноманіття релігійної літератури. Добірка включає в себе різні по стилю видання. Біблія Огієнка – класика, що не втрачає своєї актуальності. Цінителі традиційності оберуть Біблію Хоменка, вперше видану в Римі в 1963р.
  • Спеціальна пропозиція – дитяча Біблія. Біблійні історії для дітей допомагають формувати особистість. Обирайте видання, рекомендоване для віку вашої дитини.